INGINER/TEHNICIAN-BUCURESTI

SC FARMEXIM SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

· Monitorizeaza si prelucreaza ofertele de piata pentru investitii in constructii, necesare companiei;
· Verifica oferte, devize si situatii lucrari in domeniul constructiilor (arhitectura, instalatii, etc.)
· Obtine avize, aprobari si autorizatii din domeniu;

CERINTE

· Experienta tehnica de minim 3 ani (domeniul de investitii constituie avantaj);
· Studiile superioare constituie avantaj(absolvirea unei facultati tehnice- Politehnica sau Constructii);
· Cunostinte de operare PC (Microsoft Office) - constituie avantaj cunoasterea programelor Softeh, DocLib, Consalt;
· Permis de conducere categoria B- constituie avantaj;
· Buna capacitate de organizare si relationare cu clientii;
· Abilitati de lucru bazate pe rigurozitate si perseverenta;

BENEFICII OFERITE

· Mediu de lucru profesionist;
· Oportunitati de training si dezvoltare profesionala;
· Pachet salarial motivant.

FARMEXIM este prima companie de import si distributie de medicamente infiintata in Romania, in anul 1990. In 17 ani de profesionalism si inovatie, Farmexim a investit intai de toate, in oameni.
Acum, FARMEXIM isi extinde activitatea si doreste sa-si dezvolte echipa la nivel national. Daca vrei sa te realizezi profesional si personal intr-o companie care incurajeaza si rasplateste valoarea, atunci vino alaturi de noi.