Inginer ofertare tehnica

ROSEGUR S.A

Job expirat

RESPONSABILITATI

ELABORAREA OFERTELOR TEHNICE DE SISTEME DE SECURITATE:

- detectie efractie si incendiu
- TVCI
- control acces
- diverse automatizari.

CERINTE

- Experienta relevanta in elaborarea de oferte tehnice;
- Experienta in arhitectura de retele automate;

• Cunostinte de PLC
• Cunostinte de Matlab
• Cunostinte de Autocad
• Cunostinte Proengineer
• Cunostinte SolidWorks
• Cunostinte Labview
• Cunostinte in programare si BBDD
• Cunoasterea mijloacelor de comunicare fara fir precum Bluetooth si WiFi
• Cunoasterea mijloacelor de comunicare de serie Pueto precum RS232, RS485 si altele precum USB si Ethernet
• Cunoasterea elementelor de baza ale dispozitivelor utilizate des in electronica de consum, precum relee, senzori, display-uri, ADC, audio, video, etc.

• Cunoasterea pachetului Microsoft Office (Access, Project, Excel, PowerPoint, Word, Visio);
• Abilitati dezvoltate de comunicare in limba engleza (scris si vorbit);
• Reprezinta un avantaj cunoasterea limbii spaniole.

BENEFICII OFERITE

ROSEGUR este una dintre principalele companii multinationale din Romania care activeaza in industria de securitate. Compania noastra este detinatoarea unor tehnologii de inalta calitate si inovatie, implementate sub indrumarea PROSEGUR - numarul 3 la nivel mondial in domeniul securitatii.

ROSEGUR opereaza pe intreg teritoriul Romaniei, in toate cele 40 de judete, si are peste 3500 de angajati.

In ROSEGUR vei gasi o echipa dinamica, un mediu de lucru divers, deschis si reale posibilitati de dezvoltare profesionala.

Te asteptam alaturi de noi!

Rosegur, companie multinationala, este unul dintre liderii mondiali ai industriei serviciilor de securitate