Inginer TCM

Simar Industrial

Job expirat

RESPONSABILITATI

Proiectare, tehnologie, planificare productie;

CERINTE

- Studii superioare ¿ inginer TCM sau mecanica;
- 1 an intr-o pozitie similara
- Operare PC ¿nivel avansat
- Operare AUTOCAD ¿ nivel avansat
- Limba engleza scris - vorbit nivel mediu obligatoriu
- Spirit de lucru in echipa, sociabil

BENEFICII OFERITE

Pentru primele trei luni 700 RON + BM

SIMAR INDUSTRIAL Bucuresti (pina in 1991 - ISTIUAPS) a fost fondata in 1955 ca furnizoare de echipamente, piese de schimb si service aferent, pentru domeniul industriei cimentului si a materialelor de constructii. In 1996, SIMAR S.A. devine companie cu capital privat 100%, iar in martie 2003, devine membra M Grup.

Sub aceeasi denumire, cea de SIMAR, in 2003, fuzioneaza activitatile a 6 societati distincte: una profilata pe servicii metrologice, si patru societati de productie profilate pe: prelucrari mecanice si echipamente / constructii metalice, verificari metrologice, constructii-montaj, instrumente / dispozitive medicale si timplarie.