INGINER SUPORT TEHNIC VOPSELE LAVABILE PENTRU CLIENTI

Romax Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Preluarea si analiza solicitarilor, cererilor de oferta si sesizarilor de ordin tehnic din partea clientilor
- Intocmirea si prezentarea ofertelor si /documentatiilor tehnice pentru vopsele lavabile
- Efectuarea prezentarilor tehnice si aplicarilor de vopsele lavabile la clienti
- Asigurarea suportului tehnic direct la clienti pentru utilizarea corecta a vopselelor lavabile
- Asistenta si suport tehnic pentru departamentul vanzari

CERINTE

Cerinte:

- Studii superioare tehnice ¿ Inginerie ( Constructii civile, Chimie etc)
- Experienta min 3 ani pe activitati de suport tehnic vopsele lavabile
- Experienta in business to business cu companii de constructii
- Cunostinte solide limba engleza
- Cunostinte operare PC (MS Office)
- Carnet conducere ctg.B

Abilitati:

- Comunicare si prezentare informatii tehnice
- Capacitate de organizare, analiza si decizie
- Initiativa si orientare pe rezultate
- Capabilitate de invatare rapida si adaptare
- Capacitate de lucru sub stress si in program prelungit

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial deosebit
- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de success intr-o companie multinationala in plina dezvoltare
- Mediu de lucru stimulativ
Numai persoanele care au experienta in vopsele lavabile vor fi selectate si contactate in vederea participarii la interviu.

DESCRIEREA FIRMEI

Activitati de consultanta pentru afaceri si management

Clientul nostru este o importanta companie multinationala productie si comercializare de cerneluri, lacuri si vopsele, a carei strategie de dezvoltare si expansiune in tara noastra este stimulata de integrarea Romaniei in Uniunea Europeana incepand cu 2007.