Inginer Suport Tehnic SISTEME INTEGRATE DE SECURITATE

SC HELINICK SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigurarea suportului tehnic pentru programarea,
testarea, punerea in functiune si depanarea sistemelor de securitate si comunicatii
- Instalare de sisteme informatice (PC-uri, retele, echipamente de comunicatie) hardware si software
- Suport tehnic pentru departamentul de vanzari

CERINTE

- Studii superioare intr-un domeniu ingineresc (automatizari, electronica, comunicatii etc.)
- Cunostinte avansate de lucru cu sisteme de operare Microsoft Windows
- Cunostinte privind operarea si functionarea in urmatoarele domenii:
retele de calculatoare, bazelor de date (MS-SQL);
- Optional cunostinte de programare si/sau sisteme automate si de control
- Capacitate de acumulare a cunostintelor si instruire in domeniul sistemelor de securitate
- Capacitate de comunicare
- Limbi straine (nivel): engleza - bine, optional franceza sau germana
- Carnet de conducere: categ. B

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant direct proportional cu randamentul dovedit
- mediu de lucru profesional
- instruire
- oportunitati de dezvoltare a carierei

Import & instalari sisteme de electrosecuritate, antiincendiu, antiefractie, EAS, CCTV