Inginer Suport Tehnic - domeniul Industrial

HUMANGEST GROUP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie ce lucreaza in domeniul distributiei de gaze industriale, gaze special
- identifică nevoile clientului și cerințele tehnice referitoare la furnizare produselor companiei;
- stabilește soluția tehnică cea mai potrivită;
- proiectează soluția la nivel de bază;
- pregătește specificațiile tehnice ale proiectului pentru a fi comunicate partenerilor externi ce vor realiza proiectarea de detaliu;
- coordonează si supervizează realizarea proiectului de detaliu;
- elaborează și comunică un buget adecvat pentru fiecare proiect;
- lucreză împreună cu colegii din celelalte departamente (vânzări, logistică, financiar, etc.) pentru a realiza o soluție adecvată atât pentru client cât și pentru companie;

CERINTE

- studii superioare, cu specializare în instalații industriale, echipamente pentru industria chimică, instalații pentru lichide și gaze, echipamente de încălzire și răcire, etc.;
- experiență de lucru: minimum 3 ani de zile în activități de instalare/întreținere de echipamente industriale;
- proectare: cunoștințe de bază de proiectare industrială;
- utilizare PC: MS Office – nivel bun, Autocad;
- limba Engleză: nivel conversaţional;
- carnet de conducere: categoria B;

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant;
- Posibilitate de dezvoltare a carierei in cadrul unui mediu profesionist;

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.