INGINER SUPORT TEHNIC COMERCIAL - MOTOARE INDUSTRIALE

Eneria SRL

09-03-2009 | EXPIRA LA 15-03-2009

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Asigura suportul tehnic(ENGINEERING, CONFIGURARI,DIMENSIONARI,CALCULE TEHNICE, PE BAZA DOCUMENTATIEI EXISTENTE) pentru vanzarea de motoare industriale, transmisii, calculeaza costuri ;
-Cere cotatiisi specificatii de la furnizori, realizeaza oferte;
Intocmeste fisa de gestiune a ofertei;
-Organizeaza subcontractarea de servicii necesare realizarii contractelor;
-Urmareste furnizorii pana la receptia echipamentelor si serviciilor ;
-Raspunde de tinerea la zi a informatiilor din baza de date; produs utilizata

CERINTE

-STUDII SUPERIOARE TEHNICE (ABSOLVENT AL UNEI FACULTATI :INSTITUTUL DE MARINA, POLITEHNICA - MASINI UNELTE, AUTOVEHICULE RUTIERE - MOTOARE);
-PERSONALITATE ORIENTATA SPRE REZULTATE SI EFICIENTA IN GESTIONAREA ACTIVITATILOR ;
-ABILITATI TEHNICE, SPIRIT DE ECHIPA ;
-CONDUITA PROFESIONISTA, PERSEVERENTA IN INDEPLINIREA OBIECTIVELOR ;
-CUNOSTINTE DE LIMBA ENGLEZA SCRIS SI VORBIT ;
-CUNOSTINTE OPERARE PC ;
-PERMIS CONDUCERE : CAT.B ;

BENEFICII OFERITE

-PACHET SALARIAL MOTIVANT;
-MEDIU DE LUCRU STABIL, INTR-OECHIPA UNITA;
-OPORTUNITATE DE DEZVOLTARE A CARIEREI INTR-UN MEDIU DE INALTA TEHNILOGIE.

DESCRIEREA FIRMEI

DEALER AUTORIZAT DIN 1992 IN ROMANIA AL MOTOARELOR SI GRUPURILOR ELECTROGENE CATERPILLAR. COMPANIE CU CAPITAL INTEGRAL STRAIN.