INGINER SUPORT TEHNIC COMERCIAL - GRUPURI ELECTROGENE

Eneria SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Asigura suportul tehnic (Engineering, Configurari, dimensionari, calcule tehnice in baza documentatiei existente) pentru vanzarea de grupuri electrogene gaz,diesel,centrale de cogenerare, calculeaza costuri ;
-Cere cotatii si specificatii de la furnizori, realizeaza oferte;
- Intocmeste fisa de gestiune a ofertei;
- Organizeaza subcontractarea de servicii necesare realizarii contractelor (instalari, montaj, tablouri electrice);
- Urmareste furnizorii pana la receptia echipamentelor si serviciilor ;
-Raspunde de tinerea la zi a informatiilor din baza de date;

CERINTE

-Studii superioare tehnice (absolvent al unei facultati pe profil electric:electrotehnica, electromecanica energetica);
-Personalitate orientata spre rezultate si eficienta in gestionarea activitatilor ;
-Abilitati tehnice, spirit de echipa ;
-Conduita profesionista, perseverenta in indeplinirea obiectivelor ;
-Limba engleza - nivel avansat ;
-Lb. Franceza -constituie avantaj
-Cunostinte operare PC -Office, Autocad ;
- Permis conducere : cat.B ;

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant;
- Mediu de lucru stabil, intr-o echipa unita;
- Oportunitate de dezvoltare a carierei intr-un mediu de inalta tehnologie.

DEALER AUTORIZAT DIN 1992 IN ROMANIA AL MOTOARELOR SI GRUPURILOR ELECTROGENE CATERPILLAR. COMPANIE CU CAPITAL INTEGRAL STRAIN.