Inginer Suport Tehnic BUCURESTI

Terra Romania Utilaje de Constructii srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intocmirea ofertelor pentru clienti
- configurarea utilajului conform cerintelor clientilor
- gestionarea contractelor de vanzare
- transmiterea informatiilor necesare pentru facturare si urmarirea procesului de facturare
- urmarirea comenzilor si a livrarilor
- intocmirea de rapoarte specifice

CERINTE

- studii superioare tehnice, reprezinta avantaj in domeniul utilajelor de constructii
- experienta de cel putin 1 an pe un post asemanator
- limba engleza – nivel avansat (scris si vorbit)
- bune abilitati de operare PC
- persoana atenta la detalii
- abilitati tehnice

BENEFICII OFERITE

- posibilitatea de dezvoltare a carierei in domeniul utilajelor de constructii intr-o firma de renume
- mediu occidental de munca

Terra România Utilaje de Constructii (www.terra-world.com), societate cu capital integral austriac, reprezint¿ concernul Industrie Holding, prezent in 12 tari din Europa Centrala si de Est.

Terra, lider pe piata de buldoexcavatoare din Romania, comercializeaza utilaje de constructii, macarale montate pe autocamioane si echipamente pentru depozite, fiind reprezentanta unor marci de renume, cum ar fi JCB, Palfinger, Nissan, Crown.