INGINER SUPORT TEHNIC

HYDRA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Support tehnic pentru echipamentele clientilor,
- Pregatirea de prezentari de produse, tehnologii si sisteme pentru clienti,
- Training pentru clienti,
- Proiectare sisteme pentru televiziune, CCTV si CI,
- Pregatirea documentatiei tehnice pentru proiecte,
- Asistenta si support tehnic pentru vanzari.

CERINTE

- Absolventi studii superiare tehnice (Facultatea Electronica si Telecomunicatii);
- Experienta intr-o pozitie similara constituie avanataj;
- Permis de conducere si engleza nivel avansat ;
- Bune abilitati de comunicare;
- Abilitati de analiza si planificare;
- Seriozitate, tenacitate, orientare catre piata si client, atitudine proactiva.

BENEFICII OFERITE

- Excelente oportunitati pentru dezvoltarea carierei.
- Toate contactele vor fi confidentiale.
- Numai candidati selectionati vor fi contactati

Reprezentanta JVC PROFESIONAL pentru echipamente profesionale de televiziune, sisteme de securitate si ecrane cu palsma