INGINER SUPORT TEHNIC

HYDRA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Support tehnic pentru echipamentele clientilor,
- Pregatirea de prezentari de produse, tehnologii si sisteme pentru clienti,
- Training pentru clienti,
- Proiectare sisteme pentru televiziune, CCTV si CI,
- Pregatirea documentatiei tehnice pentru proiecte,
- Asistenta si support tehnic pentru vanzari.

CERINTE

-Absolventi studii superiare tehnice (Facultatea Electronica si Telecomunicatii);
-Experienta intr-o pozitie similara constituie avanataj;
-Permis de conducere si engleza nivel avansat ;
-Bune abilitati de comunicare;
-Abilitati de analiza si planificare;
-Seriozitate, tenacitate, orientare catre piata si client, atitudine proactiva.

Toate contactele vor fi confidentiale.
Numai candidati selectionati vor fi contactati

BENEFICII OFERITE

Excelente oportunitati pentru dezvoltarea carierei.

Reprezentanta JVC PROFESIONAL pentru echipamente profesionale de televiziune, sisteme de securitate si ecrane cu palsma
Detalii pe www.hydra.ro sau www.jvcpro.ro