Inginer suport tehnic

DUCTIL - ALW France

Job expirat

RESPONSABILITATI

- dezvoltarea, organizarea si intretinerea unei retele de furnizori;
- asigurarea legaturii cu beneficiarul si furnizorii pentru realizarea exportului produselor in conditiile stabilite prin contracte;
- efectuarea controlului de calitate al produselor inainte de a fi expediate;
- asigurarea legaturii cu beneficiarul pentru efectuarea modificarilor conform specificatiilor de produs

CERINTE

- studii superioare tehnice in domeniul mecanic sau electrotehnic;
- experienta de lucru mediul industrial;
- abilitati de comunicare si negociere;
- aptitudini organizatorice, rigurozitate, gandire analitica;
- capacitate de a lua decizii si de a stabili prioritati;
- limba engleza fluent; limba franceza constituie un avantaj;
- experienta de lucru cu software in design tehnic;
- cunostinte foarte bune de operare PC (MS Office);
- disponibilitate de a calatori in tara.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial deosebit, corelat cu rezultatele profesionale;
- masina si telefon de serviciu;
- mediu de lucru dinamic;
- specializare si dezvoltare profesionala;
- oportunitatea unei cariere.

Ductil - Air Liquide Welding - este membra a Grupului Air Liquide, lider mondial sau european, pe cateva segmente din domeniul industrial: gaze industriale si medicale, consumabile, echipamente si accesorii pentru sudare.

Viziunea Ductil - Air Liquide Welding : performanta si inovatie pentru a oferi clientilor cele mai bune produse, solutii si servicii si a fi referinta romaneasca in sudare si taiere.