INGINER SUPERVISOR ATELIER MECANIC

Best Impex International SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Subordonat Ing. Sef Mecanic.
Participa la asigurarea programului de intretinere pe partea mecanica pentru echipamentele de productie.
Participa la gestiunea sistemului de piese de schimb pentru echipamentele din dotare.

CERINTE

Studii superioare - profil mecanic.
2 ani experienta intr-o pozitie similara.
Spirit de lucru in echipa, sociabil.
Constituie un avantaj:
- cunostinte in functionarea echipamentelor de productie bere/bauturi/imbuteliere;
- operare PC-MS, OFFICE
- limba engleza scris-vorbit mediu

BENEFICII OFERITE

Provocarea se adreseaza in special persoanelor interesate in dezvoltarea unei cariere de succes intr-un mediu placut si profesionist. Posibilitate de dezvoltare profesionala intr-o companie multinationala, cu tehnologie la cel mai inalt nivel.
Se ofera un pachet motivational atractiv in acord cu performanta dovedita.

Plasare si recrutare forte de munca in tara si in strainatate, leasing personal in tara.