Inginer Sunet

AllJobs4All

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigurarea asistentei tehnice necesare derularii eveninementelor organizate.
- Extragerea si copierea fidela a melodiilor de fundal pentru piese muzicale.
- Imbunatatirea si recuperarea calitatii unei inregistrari audio. Eliminarea zgomotului de fond, a fasaitului si a sunetelor straine.
- Post-productie pentru mixaje ce implica transferarea multitrack-urilor intr-o singura linie audio.
- Operarea mixerelor de sunet profesionale atat analogice, cat si digitale.
- Masterizare pentru o auditie optima.

CERINTE

- Experienta minim 1 an pe un post similar.
- Cunoasterea diferitelor tipuri de înregistrare media.
- Cunoştinte de software si integrare hardware.
- Cunostinte de teorie muzicala si de teorie a compozitiei.
- Pasionat, creativ, tehnic, intuitiv, eficient, personalitate prietenoasa.
- Cultura muzicala.
- Capacitate de a lucra atat in mod independent, cat si in echipa.
- Cunostinte in operarea consolelor audio si lumini.
- Experienta in intretinerea echipamentelor de lumini si sunet.

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru profesionist si dinamic.
- Posibilitate de afirmare si acces la o gama larga de proiecte, atat din punct de vedere al diversitatii cat si din punct de vedere al complexitatii.

AllJobs4All este un proiect AllConsulting Group ce a luat nastere pentru a veni in intampinarea necesitatilor de resurse umane ale clientilor nostri. Scopul proiectului este de a aduce o perspectiva inovatoare in abordarea proceselor de Recrutare si Selectie, Evaluare, Motivare, Diagnoza Organizationala si Consiliere in Cariera, de a sustine si incuraja companiile in utilizarea optima a elementelor de Management al Resurselor Umane.

Proiectam, planificam si construim cariere de succes, pentru oameni de succes, in organizatii de succes, prin simplul fapt ca avem rabdarea, inteligenta si tenacitatea de a descoperi potentiale si a le orienta adecvat! (mai multe detalii pe www.alljobs4all.ro)