Inginer sudor

IMSAT SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul se subordoneaza Directorului Directiei Lucrari Complexe si are persoane in subordine
Responsabilitati:
- elaborarea tehnologiilor de sudare
- elaborarea si calificarea (omologarea) WPS-lor
- calificarea (autorizarea) sudorilor si operatorilor sudori
- elaborarea prcedurilor de executie si implementarea lor
- analiza proiectelor
- planificarea proiectelor
- asigurarea personalului care executa lucrari de sudura a echipamentelor statice, recipienti la presiuni atmosferice si de stocare

CERINTE

Facultate de mecanica - Specialitatea Tehnologia Sudurii
Minim 5 ani experienta
Curs Inginer Sudor International
Curs Inginer Sudor European
Limbi straine: engleza/franceza nivel mediu
MS Office: Word, Excel
Utilizare (citit) Acad
MS Project

BENEFICII OFERITE

Se asigura mediu de lucru profesionist, salariu atractiv, prime Pasti, Craciun si de concediu, tichete de masa, asigurare de viata

Numai candidatii selectati vor fi contactati.

DESCRIEREA FIRMEI

Integrator de servicii industriale:
- proiecte la cheie in industria cimentului, infrastructura telecomunicatii, echipamente electrice si de automatizari, retele voce-date, sisteme de securitate, confectii si structuri metalice
- antreprenor general constructii civile si industriale