Inginer/Subinginer Tehnolog - Giurgiu

IMSAT SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul se subordoneaza Sefului Compartiment Tehnic
Responsabilitati:
- Realizeaza tehnologia de executie pentru constructii metalice (desfasurare, plan de croire, sudura, etc.)
- Cunostinte de proiectare a SDV-urilor
- Asigurarea asistentei tehnice pe fluxul de productie
- Colaborareaza cu departamentele functionale (executie, proiectare electrica, logistica, aprovizionare)
- Urmareste proiectul in faza de executie si acorda sprijin in rezolvarea problemelor ce apar

CERINTE

Studii superioare profil mecanic
Experienta profesionala: 3 ani
Limbi straine: Engleza/Franceza - limbaj tehnic;
Permis de conducere - avantaj
Cunostinte AUTOCAD 2D , MS Office
Capacitate de sinteza, spirit analitic, simt tehnic;
Claritate in comunicare/ transmitere date
Abilitate in utilizarea mijloacelor eficiente de comunicare in cadrul proiectului (e-mail, web, soft-uri profesionale)

BENEFICII OFERITE

Se ofera un salariu atractiv, mediu de lucru profesionist, bonusuri de Craciun, Paste, vacanta, bonuri de masa.

Numai candidatii selectati vor fi contactati

DESCRIEREA FIRMEI

Integrator de servicii industriale:
- proiecte la cheie in industria cimentului, infrastructura telecomunicatii, echipamente electrice si de automatizari, retele voce-date, sisteme de securitate, confectii si structuri metalice
- antreprenor general constructii civile si industriale