INGINER STRUCTURIST

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intocmeste si urmareste documentatia aferenta proiectelor din punct de vedere "rezistenta"
- verifica incadrarea in standarde normative si reglementari
- isi insuseste si aplica cerintele sistemului de Management al Calitatii si Mediului
- participa la realizarea diverselor documentatii, colaborari cu ceilalti membri ai echipei
- proiecteaza, deseneaza si redacteaza pe calculator documentatia incredintata pentru executie
- ofera solutii tehnice optime pentru domeniul sau de activitate

CERINTE

- studii superioare in domeniu
- experienta semnificativa in proiecte de constructii industriale / 10 ani intr-un institut de proiectare
- stampila verificator
- experienta in lucrul cu calculatorul (Autocad, Nemecheck)
- notiuni generale de management de proiect

- spirit de echipa
- initiativa, spirit inovativ si determinare in realizarea obiectivelor

BENEFICII OFERITE

- al 13-lea salariu
- ore suplimentare platite dublu
- prime de obiectiv pe faze de proiect