Inginer structura

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea candidatului ideal : persoana comunicativa cu experinta in domeniul proiectarii de structura de rezistenta, constructii civile si industrial, cladiri medii si inalte, structuri de beton, metal ,mixte.

CERINTE

Capacitatea de a finaliza etapele de elaborare a documentatiilor de structura de rezistenta pentru fazele PAC, PT, DDE, executie.
Flexibilitate in solutionarea oferita pentru sistemul constructiv ales.
Capacitatea de a lucra intr-o echipa dinamica, intr-un sistem de multi-tasking
Corectitudine si rapiditate in reprezentarea grafica (readactare si printare/plotare din AutoCAD )
Cunoastere a tehnicii de redactare grafica, proiectare(AutoCAD -prioritar)
Cunoaterea si respectarea legislatiei, normelor de proiectare si calcul pentru proiectarea in domeniul structurilor.

BENEFICII OFERITE

-Desfasurarea activitatii in cadrul unei echipe tinere, dinamice, la o gama larga de proiecte atat din punct de vedere al activitatii cat si din punct de vedere al complexitatii.
-Salariul in functie de performantele in cadrul firmei
-Prime de sarbatori
-(bonusuri pentru ore de lucru suplimentare)