INGINER SPECIALITATEA INSTALATII ELECTRICE

FOX CONSULTANTS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ca membru al echipei de management al proiectului de constructii, viitorul angajat va fi responsabil de:
- Coordonarea lucrarilor de instalatii electrice din proiect ( instalatii electrice interioare, retele electrice, instalatii electrice pentru semaforizare, instalatii electrice de iluminat exterior, linie electrica aeriana, priza de pamint stalpi LEA );
- Mentinerea legaturii intre partea de design si proiectare si cea de executie;
- Verificarea proiectului si a specificatiilor;
- Urmarirea graficelor de executie pe partea de instalatii electrice;
- Monitorizarea progresului lucrarilor si verificarea conformitatii cu proiectul;
- Participarea la sedintele de proiect
- Ofertare si estimarea bugetelor pe proiecte;
- Raportare

CERINTE

Absolvent al unei institutii de invatamint superior, avind specializarea Instalatii pentru Constructii
Autorizatie electrica grad IV - competenta pentru instalatii electrice la toate tensiunile sau Electrician autorizat ANRE gradul IVA , IVB
Experienta relevanta in executia de instalatii electrice
Experienta in ofertare de minim 3 ani

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial competitiv

Clientul nostru este o companie in domeniul Consultanta, Project Management, Procurement si Construction Management, axata pe proiecte de anvergura in domeniul infrastructurii. avind in vedere extinderea operatiunilor sale in Romania, suntem in cautarea unui profesionist pentru postul de Inginer Instalatii Electrice.