INGINER SPECIALITATEA DRUMURI SI PODURI

FOX CONSULTANTS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Pregatirea documentelor de licitatie pentru proiecte de infrastructura ( drumuri, poduri, tunele, piste de aviatie, transport pe cablu de interes national )
- Supervizeaza periodic desfasurarea proiectului pe santier
- Intocmeste detaliile de proiectare si documnetatia tehnica necesara
- Participa la pregatirea ofertelor ( tehnice si economice )
- Calcul deviz ( liste cantitati ) pentru specialitatea Drumuri ( inclusiv preturi de deviz estimative );
- Calcul profile, capacitati portante;
- Acorda suport in pregatirea bugetelor si controlul bugetelor pentru proiecte.

CERINTE

Absolvent al Facultatii de Constructii Cai Ferate Drumuri si Poduri
Utilizarea curenta a programelor de proiectare drumuri: REAB, MICROPISTE, MX
Utilizarea curenta a programelor de editare si desenare: AutoCad, MathCad
Experienta similara de minim 3 ani
Experienta in ofertare pe proiecte de infrastructura

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial competitiv

Clientul nostru este o companie in domeniul Consultanta, Project Management, Procurement si Construction Management, axata pe proiecte de anvergura in domeniul infrastructurii. Avind in vedere extinderea operatiilor sale in Romania, suntem in cautarea unui profesionist pentru postul de Inginer Constructor Specialitatea Drumuri si Poduri.