INGINER SOFTWARE / PROGRAMATOR

EXCON CONSULTANTA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

EXCON CONSULTANTA (www.excon.ro), firma de resurse umane, recruteaza pentru clientii sai INGINER SOFTWARE/PROGRAMATOR, in urmatoarele conditii:
a). Responsabilitati:
- Implementarea si dezvoltarea unor aplicatii informatice;
- Exploatarea, proiectarea si implementarea aplicatiilor din zona bazelor de date si managementului informatiilor (de tipul DMS - Document Management System sau CMS - Content Management System);
- Disponibilitate pentru desfasurarea activitatii in Bucuresti.
b). Beneficii:
- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere;
- Pachet salarial atractiv;
- Accesul la tehnologii de ultima generatie.

CERINTE

- Studii superioare de lunga durata in domeniul tehnologiei informatiei;
- Experienta in utilizarea limbajelor moderne si a uneltelor de dezvoltare VB.NET, VISUAL STUDIO, VISUAL BASIC sau C#;
- Experienta in lucrul cu limbajul SQL si SQL Server;
- Absolvirea unor cursuri certificate MCAD/MCSD (Microsoft Certified Application Developer/Solution Developer) reprezinta un avantaj;
- Limba engleza nivel avansat.

BENEFICII OFERITE

Firma asigura servicii de informare si consiliere in domeniul resurselor umane, precum si servicii de mediere a muncii pe piata interna.