Inginer Software PHP

SC MOOD MEDIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Inginer Software pentru echipa de dezvoltare a filialei romanesti a grupului francez.

- Postul presupune lucrul intr-o echipa specializata, pentru o noua versiune a unei aplicatii interne, utilizata cu succes in cadrul intregului Grup.

CERINTE

- Cunostinte solide de:PHP

- Cunostinte complementare indispensabile:MySQL, Apache. JavaScript.

- Sisteme de operare: Linux (cygwin, RH7.3, RH 9.0...)

- Cunostinte minime de configurare si administre retele.

- Va fi apreciata experienta in lucrul cu fisiere multimedia(audio)

Studii si experienta:

- Universitare, de preferinta in domeniul automaticii, calculatoarelor, ciberneticii.

- Limbi straine: Engleza obligatorie (citit, scris, vorbit)

- Franceza (citit) va fi considerata un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant

- Bonusuri (ex.: al treisprezecelea salariu, prime de obiectiv)

- Bonuri de masa

- Echipa tanara si dinamica

Produce solutii software destinate organizarii, structurarii, omogenizarii si dinamizarii schimburilor de informatii intre industriali si distributori, in cadrul marilor lanturi comerciale, crescand astfel productivitatea administrativa si comerciala