Inginer Software industrial (Embedded C) - Sibiu

OBIETTIVO LAVORO ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma Obiettivo Lavoro Romania selecteaza candidati interesati de relocare, Ingineri Soft Industrial ANSI C pentru companie multinationala din Sibiu.

- dezvoltare software in sistem ANSI C, in special microcontrolere si unitati de control electronic
- analizarea si intelegerea soft-urilor
- proiectarea arhitecturii soft
- implementarea, testarea si validarea soft-ului pe hard
- masurari, raportari de rezultate in umra testarilor, etc

CERINTE

- cunostinte foarte bune in dezvoltare C (embedded C, ANSI C)
- cunoastinte in domeniul microcontrolerelor, systemelor si circuitelor electronice
- cunostinte bune de protocoale de comunicare gen CAN si LIN
- limba engleza- nivel mediu-avansat
- bune abilitati de comunicare

BENEFICII OFERITE

- se ofera pachet de relocare in orasul Sibiu
- programe de training si adaptate la echipa existenta
- salariu orientat dupa performanta
- posibilitatea de avasare in cariera

DESCRIEREA FIRMEI

Obiettivo Lavoro Romania srl desfasoara activitati de:
- Selectie si plasare a fortei de munca in Romania
- Agentie de munca temporara in Romania
- Recrutare si selectie de forta de munca pentru strainatate