Inginer Software (ASP)

Mood Media Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Inginer software pentru echipa de dezvoltare a filialei romanesti a grupului francez Mood Media, lider de piata in domeniul aplicatiilor B2B & Multimedia.

CERINTE

Cunostinte solide de:ASP (clasic), COM/DCOM, Visual C++, HTML/Java Script/CSS.
Cunostinte solide de SQL.

Experienta de 3 - 5 ani in domeniu.

Studii si experienta:
universitare, de preferinta in domeniul automaticii, calculatoarelor, ciberneticii.

Limbi straine: Engleza obligatorie (citit, scris, vorbit)
Franceza (citit) va fi considerata un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant, bonusuri (ex.: al treisprezecelea salariu, prime de obiectiv), asigurare medicala, echipa si sefi ok, program si mediu de lucru flexibil.

Produce solutii software destinate organizarii, structurarii, omogenizarii si dinamizarii schimburilor de informatii intre industriali si distributori, in cadrul marilor lanturi comerciale.