Inginer Site Acquisition

S.C. TOTAL GRUP TELECOM S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Se subordoneaza direct Directorului General.
- Sa intocmeasca rapoarte in vederea amplasarii de site-uri GSM (Orange, Cosmote, Vodafone)
- Sa asiste la incheierea de contracte de achizitii terenuri in vederea amplasarii statiilor GSM. (Orange, Cosmote, Vodafone).
- Sa intretina relatia contractuala atat cu clientii (Orange, Cosmote, Vodafone) cat si cu subcontractorii societatii (topometristi, autoritati locale etc.).

CERINTE

- Oras resedinta: Bucuresti;
- Experienta obligatorie: minim 6 luni;
- Limbi straine: engleza;
- Cunostinte PC: AUTOCad, EXCEL, WORD, PHOTOSHOP;
- Permis conducere: B, sa poata conduce in Bucuresti si in tara;
- Inginer absolvent al Universitatii de Constructii, Facultatea de Constructii Civile, constituie avantaj;
- Sa fie adaptabil la un colectiv nou;
- Sa dovedeasca responsabilitate;
- Sa nu aiba alte obligatii legate de instruire suplimentara (masterat, doctorat etc.);
- Persoana ordonata;
- Sa poata efectua delegatii in tara cu masinile societatii.

BENEFICII OFERITE

- Carte de munca;
- Salariu perioada de proba (2 luni): 400 USD
- Tichete de masa
- Telefon mobil de serviciu;
- Mediu profesionist de lucru;
- Incurajarea performantelor.

DESCRIEREA FIRMEI

Firma de consultanta in domeniul telecomunicatiilor