Inginer Sisteme Securitate

4Tree

Job expirat

RESPONSABILITATI

Supravegheaza executia proiectelor pentru care este desemnat
•Intocmeste grafice de executie, de livrari si supevizeaza fuxul de materiale si de personal
•Intocmeste documente specifice, completeaza corect și complet in registrele specifice sistemelor
•Supravegheaza executia lucrarii in concordanta cu graficele de lucrari
•Instaleaza, pune in functiune si coordoneaza intretinerea sistemelor de securitate
•Preia / inventariaza / gestioneaza echipamentele și materialele aferente unui proiect sau aflate în custodia echipei
•Analizeaza si coordoneaza remedierea disfunctionalitatile tehnice ale sistemelor de securitate
•Instruieste beneficiarii cu privire la utilizarea sistemelor de securitate

CERINTE

Studii superioare tehnice – electrica, automatizari, electronica, electrotehnica;
•Experienta minim 2 ani in sisteme de securitate si curenti slabi constitue avantaj
•Cunostinte despre echipamentele de securitate pentru control acces, televiziune cu circuit inchis, protectie perimetrala, detectie a efractiei
•Gandire analitica, critica si abilitati de rezolvare a problemelor
•Atitudine pozitiva, orientata spre obiective
•Eligibilitate pentru avizare IPJ (cazier judiciar fără antecedente)
•Permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

800 – 1200 euro net in functie de experienta si cunostinte in domeniu
•Bonuri de masa
•Orele lucrate sambata – duminica platite dublu
•Orele suplimentare platite 75%

4Tree este o companie romaneasca creata din dorinta de a educa si ajuta cat mai multi oameni in drumul lor spre cariera potrivita.
Misiunea noastra este sa cream parteneriate de lunga durata intre oameni astfel incat acestia sa-si atinga obiectivele.

Sloganul nostru: "Descoperim diamante!"
Specializari:
– Recrutare si selectie personal: Vanzari,Securitate, Management, Alte functii suport;
- Headhunting ;
– Training (Management, Vanzari, Negociere, Comunicare, Recrutare, Securitate)
– Consiliere in cariera;