INGINER SISTEME DE SECURITATE(PROJECT MANAGER)

Creare Resurse Umane SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Atribuţii şi responsabilităţi:
• Efectuează activităţi de execuţie, punere în funcţiune, programare, verificare, service pentru sisteme, instalaţii si orice alte echipamente in domeniu;
• Coordonează activităţile, asigurând respectarea normelor tehnice şi de protecţie a muncii, buna administrare a materialelor şi a resurselor umane, predarea lucrărilor către beneficiar;
• Deplasări pe distante scurte, medii sau lungi (execuţie lucrări, recepţia lucrărilor, etc. )
• Răspunde de asigurarea calităţii lucrărilor şi serviciilor executate conform proiectelor, specificaţiilor tehnice şi a normelor legale în vigoare;
• Asigură derularea lucrărilor conform contractelor încheiate;
• Elaborează documentaţia de exploatare şi întreţinere pentru sisteme, instalaţii, şi echipamente;
• Asigură instruirea personalului care participa la lucrările de instalare a sistemelor pentru cunoaşterea detaliata a proiectelor de execuţie, pentru respectarea termenelor şi a consumului de materiale;
• Întocmeşte rapoarte lunare, trimestriale, semestriale sau anuale despre lucrările executate sau în curs de execuţie;

CERINTE

1. Cerinţe medicale:
1.1. Rezistenţă la oboseala şi solicitări efective şi intelectuale;
1.2. Acuitate auditivă normală;
1.3. Vorbire normală si clară;
1.4. Atenţie deosebită la detalii;
1.5. Apt pentru lucru la înălţime.

2. Cerinţe psihologice:
2.1. Testare psihologica complexa (6 ore) intr-un centru de profil specializat – SRI (proba eliminatorie).

4. Educaţie şi pregătire profesională:
4.1. Studii superioare cu profil electric, electrotehnic, automatizări, IT&C;
4.2. Cunoştinţe bune de operare pe calculator şi a programelor de tip Office şi de grafică asistată de calculator (AutoCAD, etc.);
4.3. Cunoştinţe în domeniul sistemelor de securitate (constituie un avantaj);
4.4. Cunoaşterea a cel puţin o limbă străină de circulaţie internaţională ( de preferat engleza);
4.5. Dovada absolvire cursuri A.R.T.S. (constituie un avantaj)

Alte cerinţe:
Permis de conducere cat. B;

BENEFICII OFERITE

bonuri de masa 189;
prime trimestriale;
participare la profit (anual);

DESCRIEREA FIRMEI

Companie multinationala