INGINER SISTEME DE SECURITATE

Lantech System

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Executa interventii corective pentru sisteme electronice de securitate (CCTV, detectie efractie, detectie incendiu, control acces)
- Realizeaza verificari periodice pentru sisteme electronice de securitate (CCTV, detectie efractie, detectie incendiu, control acces)
- Intocmeste rapoartele de revizie/interventie catre beneficiar
- Se asigura de respectarea procedurilor si instructiunilor de lucru
- Urmareste si se asigura de reinnoirea autorizatiilor de lucru.

CERINTE

- Studii superioare (Automatica sau Electronica)
- Experienta 1 an.
- Abilitate in comunicare si documentare in scopul culegerii cerintelor beneficiarului si analizei acestora.
- Vedere de ansamblu in domeniul solutiilor de infrastructuri: servere, solutii de rezervare, solutii in domeniul comunicatiilor si al securitatii.
- Experienta in integrarea echipamentelor furnizate de producatori diferiti.
- Cunostinte in CA, CE , CI , CCTV
- Cunoasterea limbii engleze - termeni tehnici constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

- discutabile

Infiintata In anul 2004, SC Lantech System S.R.L s-a dedicat dezvoltarii distribuirii si integrarii intregii complexitati a tipurilor de sisteme de securitate ajungand In prezent unul dintre importantii furnizori de sisteme de securitate de pe piata romaneasca.

In anul 2006 societatea a devenit si membru al ARTS (Asociatia Romana pentru Tehnica de Securitate)