INGINER SISTEM (Call Center)

PIERCE MAYRAND & ASSOCIES

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Buna functionare a mijloacelor hardware/software ale filialei,
- Dezvoltarea/buna cunoastere a instrumentelor informatice ale filialei,
- Pilotajul activitatilor tehnice ale filialei,
- Achizitia de produse si servicii,
- Definirea si punerea in practica a referentialului tehnic certificat ISO al filialei,
- Angajarea personalului tehnic al filialei,
- Formarea personalului filialei,
- Comunicarea interna,
- Contributia la vizitele clientilor si ale potentialilor clienti pe platourile de productie ale filialei.

CERINTE

- Studii superioare (Bac +4)
- Experienta obligatorie in toate domeniile tehnice
- Experienta in centre de apel, centre de productie, sau in cadrul unor prestatari de servicii importanti
- Calitati Manageriale, receptiv la parerile celorlalti, putere de convingere
- Dinamism si reactivitate, rezistenta la stres, simt al responsabilitatilor, capacitate de adaptare
- Capacitati organizatorice, spirit de echipa, disponibilitate
- Un excelent "simt al afacerii" care sa permita interactiunea cu alti membrii ai Comitetului Director pe toate problematicile de afaceri si tehnice ale filialei
- O comunicare excelenta orala si in scris
- Capacitate de analiza si de diagnostic
- Capacitate de anticipare si de rezolvare a problemelor

BENEFICII OFERITE

900 euro net/ luna
150 euro prima lunara de obiectiv

PIERCE MAYRAND & ASSOCIES este o companie specializata in furnizarea de servicii de recrutare si selectie.
www.jobsfactory.ro / www.emploi.ro

Pentru a va inscrie in baza noastra de date, va rugam trimiteti CV.

Recrutam pentru clientul nostru, grup international specializat in servicii clienti.