Inginer de sistem - hotline

SC BILLA ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- configurarea, administrarea si intretinerea tuturor echipamentelor specifice departamentului IT din magazine (cantare, case de marcat, scanere, echipamente hardware etc.)
- acordarea suportului telefonic pentru magazine la toate echipamentele aflate in administrarea departamentului IT

CERINTE

- studii superioare terminate
- cunostinte bune Hardware, Retele, cablare structurata, cunostinte tehnice generale
- cunostinte medii de Linux, Sql constituie un avantaj
- experienta anterioara in lucrul cu case de marcat si cantare constituie un avantaj
- cunostiinte bune de limba engleza sau germana
- seriozitate, dorinta de autodepasire
- disponibilitate pentru program prelungit

BENEFICII OFERITE

Se acordă pachet salarial atractiv şi posibilităţi de dezvoltare profesională într-un colectiv tânăr şi dinamic!

Billa este prezenta in Romania din februarie 1999 si este parte componenta a grupului german REWE, care numara peste 14.000 magazine si 300.000 angajati in intreaga Europa, cu o cifra de afaceri de aproape 50 miliarde euro. Politica BILLA este tocmai aceea de a satisface toate gusturile, printr-un bogat sortiment de produse proaspete precum si prin multe alte articole din necesarul zilnic la preturi extrem de avantajoase.