Inginer service UPS

SC Schneider Electric Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asiguri punerea in functiune a echipamentelor UPS
- Asiguri depanarea sau inlocuirea echipamentelor UPS
- Intocmesti :
- devize de reparatie
- rapoarte de vizita
- procese verbale (constatare, interventie, expertiza tehnica, etc.)
- Furnizezi clientilor informatii si solutii tehnice necesare exploatarii corecte a echipamentelor.
- Gestionezi stoc de piese de schimb

CERINTE

-Absolvent studii superioare (electronica, automatizari, electrotehnica);
-Experien¿¿ de 2-3 ani în depanare aparatura electronica de putere ;
-Disponibil pentru deplasari frecvente in tara;
-Cunoasterea limbii engleze.

BENEFICII OFERITE

- Construirea unei cariere de succes in cadrul unei companii multinationale
- Pachet salarial atractiv
- Dezvoltare profesionala prin training intern si extern

Lider mondial in distributie electrica si automatizari industriale, Schneider Electric este prezent in 106 tari din intreaga lume.