Inginer Service si Mentenanta sisteme de curenti slabi

IMSAT SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul este in Bucuresti (bdul Vasile Milea), se subordoneaza Managerului de Proiect si nu are oameni in subordine.

Responsabilitati:
- instalarea si punerea in functiune a centralelor de detectie si alarmare (incendiu, efractie,
control acces
- programarea centralelor de curenti slabi (incendiu, efractie, control acces,sonorizare, Tvci).
- diagnosticarea si repararea sistemelor de curenti slabi.

CERINTE

Absolvent studii superioare tehnice (electronica, automatica, inginerie electrica, instalatii electrice).
Cunoasterea principiilor de functionare a sistemelor de curenti slabi (incendiu, efractie, control acces,sonorizare, Tvci).
Experienta in instalarea si punerea in functiune a centralelor de detectie si alarmare
(incendiu, efractie,
control acces).
Experienta in programarea centralelor de curenti slabi (1-3ani).
Experienta in diagnosticarea si repararea sistemelor de curenti slabi.
Disponibilitate pentru lucru in ture si deplasari frecvente
Atestate profesionale (electrician autorizat grad II), certificare (Honeywell, Siemens, DSC, Esser,
Cerberus, etc.) - prezinta avantaj
Buna cunoastere a unei limbi de circulatie internationala:engleza/franceza.
Permis de conducere: cat B

BENEFICII OFERITE

Se ofera un mediu de lucru placut, un pachet salarial atractiv si posibilitati de promovare functie de performanta.

DESCRIEREA FIRMEI

Integrator de servicii industriale:
- proiecte la cheie in industria cimentului, infrastructura telecomunicatii, echipamente electrice si de automatizari, retele voce-date, sisteme de securitate, confectii si structuri metalice
- antreprenor general constructii civile si industriale