INGINER SERVICE SERVERE/CALCULATOARE

Maguay Impex SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

1.Servere si sisteme PC: configurare, testare, mentenanta si suport tehnic
2.Diverse configurari hardware si software
3.Proiectare si deployment sisteme informatice complexe
4.Suport tehnic clienti

CERINTE

1. Cunostinte tehnice foarte bune
2. Studii superioare in domeniul IT
3. Experienta anterioara semnificativa in domeniul IT
4. Constiinciozitate, seriozitate, colegialitate
5. Capacitate si dorinta de intelegere si asimilare cunostinte noi, de perfectionare
6. Profesionist, responsabil
7. Persoana dinamica, bine organizata
8. Cunostinte foarte bune de limba engleza
9. Certificarile in domeniu (Microsoft, Cisco, etc) prezinta avantaj

BENEFICII OFERITE

- Bonusuri salariale anuale in functie de performantele individuale si ale firmei, sporuri de vechime;
- Lucrul intr-un mediu profesionist;
- programe de specializare si perfectionare;
- Acces la certificari si perfectionare profesionala;
- Beneficii: bonuri de masa, telefon mobil si card de sanatate.

Obiectul principal de activitate il constituie integrarea de sisteme calcul si servere, service, import-export, distributie componente de calculator si alte produse ale industriei electronice si electrotehnice.