INGINER SERVICE / PROIECTARE

PROGRESS FLUID SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- proiectare-service instalatii de automatizare hidraulice-pneumatice-mecanice;
- asigura consultanta tehnica si service clientilor;
- prezinta si discuta oferta tehnica specifica;
- se ocupa de administarea activitatii specifice postului (rapoarte, contactari zilnice, etc.);
- intretine relatia cu clientii din portofoliu si urmareste cresterea numarului acestora;
-urmareste derularea contractelor;
-monitorizarea pietei;
-participarea la targuri si expozitii in domeniu;

CERINTE

Cerinte post. VA RUGAM APLICATI NUMAI DACA INDEPLINITI CERINTELE MENTIONATE.
*studii superioare tehnice (de preferat Politehnica, fac. mecanica, masini hidraulice/ pneumatice, mecatronica, masini unelte, automatizari);
* abilitati de comunicare, vanzari si negociere;
* OBLIGATORIU EXPERIENTA MIN 5 ANI in domeniul instalatiilor si componentelor hidraulice, pneumatice, mecanice;
*OBLIGATORIU cunostinte proiectare / program proiectare solid-edge
* cunostinte operare PC (Word, Excel);
* capacitate de lucru in echipa, initiativa, seriozitate;
* disponibilitate si perseverenta in acumulare de cunostinte noi intr-un domeniu dinamic;
* OBLIGATORIU cunostinte lb engleza si/sau germana;
* OBLIGATORIU permis de conducere cat B;
* disponibilitatea la deplasari in tara si strainatate; disponibilitate la program prelungit;
*domiciliu in BUCURESTI sau limitrof. NU se asigura cheltuieli de cazare sau relocare pentru aplicantii care nu sunt din Bucuresti

BENEFICII OFERITE

Oferta
Pachet salarial atractiv;
Telefon de serviciu; abonament medical
Training si oportunitati de dezvoltare a carierei in tara si in strainatate;

PROGRESS FLUID este principalul partener in Romania a companiei germane BOSCH REXROTH si are ca obiect de activitate comercializarea, suportul tehnic, proiectare si service a instalatiilor si echipamentelor de actionari si automatizari industriale hidraulice-pneumatice-liniare-electrice. Lider de piata in domeniu, Rexroth ofera prin PROGRESS FLUID clientilor sai cea mai variata gama de echipamente de actionari si automatizari industriale si servicii la standarde de calitate.