INGINER SERVICE PC-uri si SERVERE

Maguay Impex SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asamblare, configurare, testare sisteme PC
- Service sisteme de calcul, periferice si subansamble
- Configurari hardware si software
- Proiectari si instalari de retele informatice
- Configurare servere
- Suport tehnic clienti

CERINTE

- Studii superioare finalizate in domeniul IT
- Experienta anterioara in domeniul IT, minim 3 ani
- Cunostinte tehnice foarte bune
- Constiinciozitate, abilitati excelente de comunicare si prezentare
- Capacitate si dorinta de intelegere si asimilare cunostinte noi, de perfectionare
- Profesionist, responsabil
- Persoana dinamica, bine organizata
- Cunostinte foarte bune de limba engleza
- Certificarile in domeniu prezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

- Programe de instruire;
- Echipa tanara, performanta, profesionista;
- Atmosfera de lucru corecta, motivanta.

Obiectul principal de activitate il constituie integrarea de sisteme calcul si servere, service, import-export, distributie componente de calculator si alte produse ale industriei electrotehnice si petrochimice.