INGINER SERVICE / IT

Medical Group Romgermed

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigura intretinerea server-ului si retelei IT
Asigura intretinerea si service-ul aparaturii de laborator;
Verifica concordanta aparaturii la conditiile de lucru;
Se implica in verificarea programelor care controleaza functionarea aparatelor;
Respecta temenele de execuţie şi cerinţele de service ;
Execută operaţiuni de întreţinere, depanare, instalare, configurare şi asistenţă tehnică în cadrul firmei;
Tine evidenţa şi raportează evenimentele de service (solicitări / intervenţii / testare / predare / punere în funcţiune);

CERINTE

Cunostinte solide IT
Studii superioare cu profil tehnic (Automatica, Electronica, Electrotehnica);
Experienta in instalare, service si reparatii aparatura laborator reprezinta avantaj;
Permis de conducere ctg. B;
Cunostinte limba engleza;
Orientare spre rezultate;
Gândire tehnică analitică;
Persoana ambitioasa si dinamica;
Interes pentru documentare şi soluţionarea problemelor;
Capacitate de organizare si planificare precum si de a respecta dead-line-urile.

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru dinamic,
Posibilitati de dezvoltare a carierei;

Medical Group RomGerMed este este una dintre cele mai mari Companii de Servicii Medicale din Romania, fiind singurul lant de centre medicale cu acoperire nationala.
Aflata intr-o puternica expansiune, Compania RomGerMed ofera servicii medicale clinice, de laborator, Medicina de Urgenta si Medicina Muncii la nivel national.