INGINER SERVICE / INSTALATII

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordoneaza lucrarile de instalatii sanitare, termice, instalatii de gaze ,instalatii de climatizare, instalatii de ventilatii, instalatii electrice, lucrari de montaj si executie confectii metalice, lucrari de service, intretinere si mentenanta, lucrari de punere in functiune.
-Intocmire de specificatii tehnice pentru echipamente.
- identificarea materialelor de bază folosite la lucrări de instalatii;
- se preocupa continuu de diminuarea si eliminarea defectelor;

CERINTE

Pentru o companie client - prezenta pe piata din Romania din 1993 si care ofera produse si servicii in domeniul ventilatiei : incalzire, racire, filtrare, umidificare / deumidificare, recuperare de caldura, captare de noxe, filtrare aer industrial , transport pneumatic-recrutam INGINER INSTALATII/SERVICE

Cerinte:
- Studii superioare tehnice - Facultatea de Instalatii
- min. 2 ani experienta pe un post similar
- abilitatea de a coordona echipe de lucru

BENEFICII OFERITE

- masina, telefon, laptop
- salariu motivant
- posibilitatea reala de a avansa

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.