inginer service instalare centrale telefonice

cobra communications

Job expirat

RESPONSABILITATI

instalare, programare si service centrale telefonice de abonat(PABX), service retele telefonie si date, instalare de echipamente de telefonie.

CERINTE

permis de conducere categorie B cu experienta de minim 2 ani, studii superioare in telecomunicatii, electronica sau electrotehnica, experienta in telecomunicatii-instalare de centrale telefonice de abonat PABX( experienta in sisteme ericsson 128i, 250 sau MD110 constituie avantaj) si echipamente de telecomunicatii, notiuni de baza de retele structurate voce/date(eventual certificari in domeniu).

BENEFICII OFERITE

masina si telefon de serviciu, bonuri de masa, prime. Pentru mai multe detalii trimiteti un email la adresa office(at)cobra.ro

furnizor de servicii de telecomunicatii, dealer ericsson, panasonic, avaya, retele structurate voce/date, echipamente retea voce/date, centrale si retele de telefonie.