Inginer service imprimante junior

TORNADO SISTEMS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura suportul tehnic si a service-ului pentru imprimante
- Se deplaseaza (daca este necesar) la sediul clientului pentru a efectua reparatiile necesare la echipamentele aflate in perioada de garantie sau post-garantie
Postul este locat in comuna Chitila; se asigura transport de la Piata Chibrit

CERINTE

- Studii superioare tehnice (Electronica; Automatica si Calculatoare)
- Bune cunostinte Windows XP
- Responsabilitate, seriozitate; flexibilitate
- Permis de conducere cat. B
- Disponibilitate de deplasare

BENEFICII OFERITE

Training, salariu motivant, mediu de lucru profesionist

Compania Tornado Sistems are peste 250 de profesionisti specializati in diferite domenii: marketing, vanzari, suport tehnic si logistic. Compania este structurata astfel incat sa raspunda cerintelor pietei si anume pe doua directii: distributia de echipamente de tehnica de calcul (Acer, Asus, BenQ, Brother, Canon, Epson, Fujitsu Siemens Computers,HP, Hyundai, Kingston, Kinetix, Lite-on, Microsoft, MSI, Nec, Philips, Samsung, Twin Mos, Xerox) si, pe de alta parte, networking - proiectarea, instalarea, instruirea si consultanta in domeniul retelelor de calculatoare.