Inginer service - echipamente service auto

intersofex

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordonarea activitatilor de montaj si a personalului din subordine
- relatii cu clientii
- participarea la activitati de instalare, reparare si intretinere a echipamentelor pentru service-urile auto

CERINTE

- studii superioare tehnice
- carnet de conducere cat. B
- cunostinte operare PC
- seriozitate, rigurozitate, coordonare, initiativa
- capacitatea de a lucra in echipa si de se integra in colectiv
- cunostinte limba engleza;
- disponibilitate la deplasari in tara

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv
- bonuri de masa

Intersofex este una din principalele firme de pe piata echipamentelor pentru service-uri auto, oferind o gama completa de servicii clientilor firmei: consultanta, vanzare, montaj, reparatii, intretinere.
Firma este organizata in 3 departamente: Departamentul echipamente pentru service, Departamentul porti sectionale, automatizari, pardoseli si sisteme de depozitate si Departamentul sisteme speciale de avertizare acustica si luminoasa.