INGINER SERVICE ECHIPAMENTE LIEBHERR

LIEBHERR ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Lucrari de intretinere si reparatii specifice la tipul de utilaj din lista;
- Reparatiile se efectueaza de regula la sediul fiecarui client;
- Activitati de puneri in functiune, revizii periodice, instruiri operatori, de la caz la caz.

CERINTE

Societatea noastra isi extinde activitatea de servicii post vanzare in toata tara.
In acest scop cautam ingineri sau mecanici service intretinere si reparatii pentru urmatoarele categorii de utilaje Liebherr :
- echipamente terasiere (buldozere excavatoare incarcatoare)
- macarale turn
- automacarale si macarale pe senile
- dragline si instalatii de forat/ batut piloti
- macarale portuare si stivuitoare de containere.

Candidatul ideal trebuie:
- sa aiba experienta in activitati similare
- sa aiba cunostinte despre astfel de utilaje
- sa cunoasca limba engleza scris citit si vorbit
- sa aiba carnet de conducere si sa conduca curent
- sa lucreze independent sau in echipa si sa isi asume responsabilitati
- sa fie obisnuit cu lucrul in deplasare , direct la clienti
- sa caute un job pe termen lung
- sa fie confident societatii

UNUL DINTRE CEI MAI MARI PRODUCATORI DE ECHIPEMENTE DE CONSTRUCTII DIN LUME.