Inginer service echipamente copiere

Concret Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

- activitatile in perioada de scolarizare sunt: revizii generale la diverse modele de echipamente incepand cu cele mai simple si ajungand la echipamente de volum mare si echipamente digitale color
activitatile perioadei de dupa scolarizare: pe langa revizii apar instalarile de echipamente la client,
- interventii in garantie,
- interventiile pe baza de abonament

CERINTE

Persoana cu putere de munca si dorinta de a invata sunt necesare cunostiinte primare de utilizare a calculatorului

BENEFICII OFERITE

asiguram instruirea specifica postului

beneficii:
salariu corelat cu activitatea desfasurata,
bonuri de masa,
prime in functie de realizari,
pentru inginerii de service cu activitate de teren se asigura masina de servici.

Companie specializata in importul si distribuita consumabilelor pentru copiatoare, imprimante si faxuri prezenta pe piata romaneasca din 1995.