Inginer service depanare laptopuri , console , ipad

PCZONE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie cu traditie pe piata IT din Romania ce isi extinde echipa de service si gama de servicii oferite cu servicii profesionale de reparatii angajeaza Inginer service cu atributii in :
-diagnosticarea si depanarea placilor de baza laptop/desktop la nivel de componenta level 2 si level 4
- diagnosticarea si depanarea altor subansamble din componenta laptopurilor , tablete Ipad (sau similare)
- diagnosticarea si depanarea monitoarelor / televizoarelor LCD la nivel de componenta

CERINTE

studii medii tehnice (electronica)
- studii superioare tehnice (electronica)
- lucrul sub presiune , respectarea termenelor de reparatie in cadrul echipei de service
- experienta intr-un post similar reprezinta un plus

BENEFICII OFERITE

pachet salarial atractiv , bonusuri in functie de performanta
- posibilitatea afirmarii intr-un mediu profesional dinamic si competitiv in continua dezvoltare
- traininguri la echipe de service in strainatate

De 10 ani pe piata IT din Romania , cu un portofoliu de peste 250.000 de clienti , PCZONE angajeaza personal in vederea extinderii