INGINER SERVICE APARATURA MEDICALA

Medical Group Romgermed

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigura intretinerea si service-ul aparaturii medicale de laborator
Verifica concordanta aparaturii la conditiile de lucru
Se implica in verificarea programelor care controleaza functionarea aparatelor
Respecta temenele de execuţie şi cerinţele de service
Execută operaţiuni de întreţinere, depanare, instalare, configurare şi asistenţă tehnică în cadrul firmei
Tine evidenţa şi raportează evenimentele de service (solicitări / intervenţii / testare / predare / punere în funcţiune)

CERINTE

Cunostinte solide IT
Studii superioare cu profil tehnic (Automatica, Electronica, Electrotehnica)
Experienta in instalare, service si reparatii aparatura laborator reprezinta avantaj
Permis de conducere ctg. B
Cunostinte limba engleza
Orientare spre rezultate
Gândire tehnică analitică
Persoana ambitioasa si dinamica
Interes pentru documentare şi soluţionarea problemelor
Capacitate de organizare si planificare precum si de a respecta dead-line-urile

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru dinamic,
Posibilitati de dezvoltare a carierei
Pachet salarial atractiv.

Medical Group RomGerMed este este una dintre cele mai mari Companii de Servicii Medicale din Romania, fiind singurul lant de centre medicale cu acoperire nationala.
Aflata intr-o puternica expansiune, Compania RomGerMed ofera servicii medicale clinice, de laborator, Medicina de Urgenta si Medicina Muncii la nivel national.