INGINER SERVICE - APARATURA MEDICALA

S.C. ASCENDIS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigurarea service-ului aparaturii medicale la clientii companiei;
- Interventia in cazul reclamatiilor sau plangerilor depuse de client;
- Solutionarea problemelor aparute;
- Mentinerea legaturii cu furnizorii companiei;
- Sarcini administrative.

CERINTE

- Candidatul ideal va fi un inginer electronist, cu experienta de minim 3 ani in domeniul aparaturii medicale si de laborator sau in posturi similare din alte industrii precum: IT, telecomunicatii, auto.
- Persoana extroverta, relationare si comunicare eficienta cu orice tip de client, care se adapteaza usor culturii organizationale, care este creativ si cauta solutii la orice problema aparuta, organizat si planificat.

Ascendis recruteaza pentru clientul sau, Abbott Laboratories, companie multinationala, cu peste 100 de ani vechime. Abbott este unul din liderii mondiali in cercetarea si dezvoltarea de medicamente inovatoare si tehnica medicala, in productia, distributia si vanzarea de medicamente si echipamente medicale.