Inginer Service Aparatura Medicala

Medist SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- diagnosticare, intretinere si reparare echipamente medicale de imagistica (ecografe, osteodensitometre, ORL (combine ORL), ATI (seringi automate, defibrilatoare, aspiratoare), cardiologie (electrocardiografe, sisteme de testare la efort, holtere);
- instalare si punere in functiune echipamente medicale vandute, instalare software dedicat ;
- asigurarea suportului tehnic clientilor;
- stabilirea si mentinerea unor relatii productive cu clientii;
- raportarea periodica, in mod realist a rezultatelor activitatii;

CERINTE

- studii superioare in domeniile: electronica, electrotehnica, telecomunicatii;
- experienta in domeniu;
- operare PC, permis auto;
- cunostinte lb. engleza;
- disponibilitate pentru deplasari;
- comunicativitate, responsabilitate;
- rezistenta la stres.

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru motivant;
- posibilitatea dezvoltarii carierei;
- training-uri de specialitate;
- masina, notebook, telefon;
- bonus in functie de rezultatele obtinute;

DESCRIEREA FIRMEI

Promovare, import, vanzare, service aparatura medicala