Inginer service aparatura laborator

Sepadin

Job expirat

RESPONSABILITATI

- repara aparatele defecte;
- desfasoara activitatea de manipulare, transport si instalare a aparatelor la sediul clientului;
- verifica aparatele in conditii de lucru in cadrul firmei inainte ca acestea sa fie livrate;
- instruieste personalul operator al clientului;
- desfasoara activitati de service la clientii firmei, precum si vizite preventive;
se implica in decizia achizitionarii de sisteme de calcul;
- se implica in verificarea programelor care controleaza functionarea aparatelor;

CERINTE

- studii superioare tehnice: inginer (electronica, mecanica fina, automatica, chimie), fizician, chimist
- experienta in manipulare, instalare, service si reparatii aparatura laborator.
- abordarea pragmatica a rezolvarii problemelor
- disponibilitate pentru deplasari in provincie
- permis auto
- spirit organizatoric
- cunostinte de limba engleza
- cunostinte IT

BENEFICII OFERITE

salariu motivant,
instruiri la sediul firmelor furnizoare,
telefon mobil,
masina de serviciu.

firma sepadin se ocupa cu importul si comercializarea de aparate pentru laboratoare de analize fizico-chimice.
informatii detaliate se gasesc pe site: www.sepadin.ro