Inginer service Bucuresti

ArenaJobs

Job expirat

RESPONSABILITATI

Una dintre cele mai mari companii din industria imprimarii, distribuitor de echipamente de marcare industriala, prezenta pe piata romaneasca din 2005, angajeaza un Inginer Service pentru Bucuresti.

Responsabilitati:
- instalarea echipamentelor de marcare industriala
- mentenanta si depanarea echipamentelor
- oferirea suportului tehnic clientilor (prin deplasarea la sediului acestora atat in Bucuresti, cat si in tara) si echipei de vanzari

CERINTE

Cerinte:
- experienta profesionala anterioara de minim 5 ani in domeniul automatizarilor industriale sau imprimante, copiatoare, etc.
- disponibilitate pentru deplasari in tara
- studii superioare ( constituie un avantaj studiile in domeniile electronica, automatizari sau electrotehnica)
- cunoasterea limbii engleze la nivel mediu
- permis de conducere cat. B
- persoana dinamica, cu spirit organizatoric, loiala companiei

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
- salariu motivat si diferite bonusuri pe masura performantelor
- masina de serviciu
- pregatire tehnica in tara si in strainatate
- mediu de lucru profesionist, placut

ArenaJobs este o firma internationala de resurse umane activa in Romania din anul 2007. Serviciile noastre includ recrutare, munca temporara si training. Vizitati site-ul nostru www.arenajobs.ro pentru mai multe informatii.