INGINER SERVICE

S.C. HUMAN RESOURCES REENGINEERING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intretinerea echipamentelor si utilajelor pentru constructii, aflate la clienti
- Testarea echipamentelor si utilajelor pentru constructii, distribuite de companie
- Participarea le receptia fizica a echipamentelor si utilajelor cat si la activitatea de receptie si pregatire pentru livrare a acestora
- Mentinerea unei legaturi permanente cu beneficiarul

CERINTE

- Studii superioare - profil mecano-electric
- Experienta in activitatea de service - minim 3 ani
- Carnet de conducere - categoria B
- Disponibilitate la deplasari
- Limba engleza - nivel mediu

Human Resources Reengineering este o companie ce se adreseaza in special firmelor cu profil tehnic (constructii, instalatii, automatizari, productie, infrastructura, echipamente si utilaje pentru constructii, transporturi, materiale pentru constructii, IT&C) atat din Bucuresti cat si din tara.

Serviciile pe care le oferim clientilor nostri sunt: recrutare si selectie de personal si solutii integrate de evaluare – dezvoltare iar baza noastra de date contine un numar considerabil de candidati.