inginer service

Interdi Line

Job expirat

RESPONSABILITATI

Inginer chimist sau mecanic cu program normal (full-time) pentru activitatea de service si intretinere aparatura de laborator in industria alimentara si in industria farmaceutica.

CERINTE

Cerinte:
1. Trebuie sa fie o persoana bine organizata, orientata catre calitate, respectarea termenelor stabilite;
2. Cu bune capacitati de comunicare si cunostinte temeinice de limba engleza;
3. Cu spirit de initiativa si dorinta de a face parte dintr-o echipa dinamica;
4. Disponibilitate delegatii in tara,
5. Posesor al permisului de conducere auto categ.B,
6. Cunoasterea Operare PC (word,power-point,outlook)
7. Abilitati tehnice si disponibilitatea in a invata lucruri noi si a se perfectiona,
8. Barbat reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii):
1. Posibilitatea de a activa intr-o firma ce este reprezentanta a unor societati de profil din UE
2. Lucru intr-o echipa tanara cu nivel profesional inalt;
3. Pachet salarial bazat pe experienta si performante profesionala;
4. Pregatire specifica la firmele producatore de echipamente.

DESCRIEREA FIRMEI

Import aparatura de laborator